آبکاری فانتاکروم در اصفهان | خدمات فانتاکروم اصفهان

/آبکاری فانتاکروم در اصفهان | خدمات فانتاکروم اصفهان

آبکاری فانتاکروم در اصفهان | خدمات فانتاکروم اصفهان

آبکاری فانتاکروم در اصفهان

شاید شما تا به حال نام فانتاکروم را شنیده باشید در واقع این یک روش نوین برای آبکاری می باشد که به تازگی در صعنت جا افتاده است .اگر به دنبال انجام فرایند آبکاری فانتاکروم در اصفهان هستید و برای شما کیفیت بسیار مهم است پس با مجموعه آبگینه پارسیان تماس گرفته و از خدمات استفاده نمایید.در ابتدا توضیحات کوتاهی از این فرایند آبکاری برای شما خواهیم داد.

یک لایه از مواد کروم که موادی درجه یک و خالص هست با استفاده از دستگاه فانتاکروم با یک تکنولوژی خاص روی اجسام پاشیده می شود. این آبکاری برای همیشه تثبیت شده و برای همین دوام آبکاری را بالا میبرد. درست مانند آبکاری های قدیمی . این روش ویژگی های بسیار بالایی را دارا می باشد. به عنوان مثال در این روش آبکاری کروم فضای بسیار کمتر ، همچنین هزینه به صرفه تر ، زمان کمتر و همچنین تنوع رنگ و اجسام قابل آبکاری بسیار بالای را می توانید آبکاری کنید . تمام این مزایا که یاد کردیم در ابکاری با روش قدیمی وجود نداشت .موارد یاد شده از ویژگی های مثبت این روش می باشد ، که در صورت بهره گیری از این فرایند میتوانید از آنها بهره ببرید.

پوشش دهی مکمل از قدیم در صنعت کاربرد فراوانی داشته است. این کاربرد ها جهت محافظت کردن از سطوح و یا زیبا سازی آن به کار رفته می شد. از مهم ترین پوشش ها می توان به پوشش کروم اشاره نمود . این نوع از آبکاری سال هاست که جز روشهای لوکس و زیبا برای پوشش اجسام می باشد .

پوشش با استفاده از کروم می تواند زیبایی خاصی به اجسام بدهد و به خواص ضد زنگ و خوردگی آن نیز به دوام اجسام کمک بالایی می کند. آبکاری کروم از آن دسته آبکاری هایی می باشد که از قدیم جز صنایع پوششی در ایران بوده است.فرایند آبکاری فانتاکروم در اصفهان نیز به صورت تخصصی توسط مجموعه آبگینه پارسیان صورت میگیرد.

آبکاری فانتاکروم در اصفهان

تفاوت آبکاری کروم قدیمی با فانتاکروم

در روش های قدیمی آبکاری کروم ، مشکلات فراوانی وجود داشت مانند :

  • برای این که بتوانید یک آبکاری صحیح داشته باشیم نیازمند این بود که زمان بسیار زیادی را برای آن جسم صرف می کردیم.

  • در این کار از موادی استفاده می شود که بسیار سمی و همچنین آتش زا بودند .

  • برای این که بتوانید وارد این صنعت بشوید باید هزینه زیادی برای راه اندازی این کار پرداخت می کردید.

  • آبکاری روی هر سطحی امکان پذیر نبود.

  • برای این که بتوانید آبکاری کنید هزینه های اولیه بسیار زیادی را باید پرداخت می کردید ، هزینه مواد و فلز کروم بسیار بالا بود.

  • شما برای این که بتوانید آبکاری کروم را به خوبی انجام دهید نیازمند این بودید که تجربه بالایی را داشته باشید .

آبکاری با استفاده از روش فانتاکروم

شما می توانید با استفاده از آبکاری با روش فانتاکروم به قابلیت های بسیار زیادی دست پیدا کنید. آبکاری فانتاکروم بر روی تمامی سطوح و اجسام قابل انجام می باشد . این آبکاری روی سطوحی مانند چوب ، شیشه ، پلاستیک ،فیبرهای کربن ، چاپ سه بعدی ، تمامی فلزات به خوبی انجام شده . با استفاده از روش پاششی جدید کروم با دستگاه فانتاکروم ، می توانید سطحی مثل آینه را روی تمام سطوح ایجاد کنید.

در روش ها آبکاری با دستگاه فانتاکروم شما دیگر :

  • نیاز ندارید زمان زیادی را صرف کنید.

  • شما با یک دوره کوتاه مدت می توانید وارد این صنعت بشوید.

  • امکان آبکاری روی هر سطوحی می باشد.

  • برای آبکاری نیاز به پرداخت هزینه های بالا ندارید.

می توان این را بیان کرد که بازار آبکاری با فانتاکروم هنوز بکر می باشد و توانایی ایجاد یک درامد بالا را می توان با استفاده از آن به دست آورد.گرچه تجربه کار در این زمینه بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود. همان گونه که میدانید روزانه هزاران قطعه ی تزئینی و کاربردی در کشور ما تولید می شود که تمامی این محصولات نیازمند این هستند تا آماده پوشش زیبای کروم شوند خیلی از تولید کنندگان از این موضوع با خبر نیستند که با استفاده از پوشش کروم می توانند به محصولات خود یک جلوه بسیار زیبا بدهند.  فقط کافی است با راه اندازی یک کارگاه گوچک با یک سرمایه کم و خرید کردن یک دستگاه فانتاکروم می توانید شروع به خدمات آبکاری کنید. حتی شما می توانید این دستگاه را در خانه راه اندازی کنید و مشغول به یک کار خانگی شوید . دستگاه فانتاکروم می تواند پوششی زیبا بر روی سطوح شما بدهد که علاوه بر زیبایی می تواند مقاومت و طول عمر بالایی را به اجسام بدهد .

این نوع پوشش کروم علاوه بر زیبایی می تواند به عمر اجسام هم اضافه کند همچنین می تواند خواص ضد زنگ نیز داشته باشد. این نوع پوشش کاربرد های فراوانی از جمله توانایی ایجاد پوشش روی سطوح بزرگ به طراحان معماری داخلی کمک بسیار زیادی می کند و می تواند دست طراحان را باز بگذارد.شما می توانید آبکاری فانتاکروم را روی هر سطحی اجرا کنید. ما می تواند به آسانی خدمات آبکاری کروم را روی شیشه ، پلاستیک ، فیبرهای کربن ، چاپ های سه بعدی و همچنین روی تمامی فلزات به خوبی اجرا کنیم .

سیستم پوششی فانتاکروم در انتها می تواند هر محصولی را به آینه تبدیل کند و باعث شود محصول به آینه تبدیل شود و باعث ایجاد تصویری کامل از آینه می شود در انتها یک لایه نقره ای واقعی روی سطح ایجاد می شود تا یک کروم بینظیر ایجاد شود.ما می توانیم اجسام شما را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت برای شما آبکاری فانتاکرم کنیم تا بتوانید از مزیت های بالای این نوع آبکاری لذت ببرید و دوام محصولات خود را به بالا ترین حد ممکن برسانید.

توسط |2020-10-05T19:04:21+03:30فوریه 2nd, 2015|Feature, Winter|بدون دیدگاه

درج دیدگاه